Ana Sayfa
Kalite Politikası

Rovelsan güler yüz ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş eğitimli personeli ve son teknoloji makineleri ile üretim yapmaktadır. Temel prensibimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti için çözüme yönelik kaliteli traktör parçaları imalatıdır. Şirketimiz bu hizmeti sağlayabilmek amacıyla aşağıda yazılı prensipleri içeren "Ürün Kalite Politikası" nı belirlemiş ve uygulamaktadır :

Müşteri Memnuniyeti
Tüm müşterilerin gereksinim ve beklentilerinin tam olarak karşılanması ve koşulsuz müşteri memnuniyetinin sağlanması.
Açıklık
Üretimin her aşamasında, müşteri ile olan ilişkilerde, zamanında ve doğru bilgilendirme ile güvenin sağlanması.
Katılım
Tüm çalışanların toplam kalite sistemine ve bu sistemin gerekliliğine ve sürekliliğine inançla bir ekip ruhu içerisinde katılmaları.
Organizasyon
Çalışanların belirlenmiş yetki ve sorumlulukları, şirket kuralları ve prosedürler ile sağlanan kurum organizasyonunun günün şartlarına göre sürekli geliştirilmesi, tüm birimlerin huzurlu bir ortam içerisinde iyi iletişim kurmalarının sağlanması.
Liderlik
Etik değerlere ve marka prosedürlerine uyum ile belirlenen kalite politikası rehberliğinde sürekli yenilenerek ve gelişerek lider kuruluş olma niteliğini sürdürmek.
Eğitim ve Güncellik
İç ve dış eğitimlerle çalışanların bilgi ve becerilerinin sürekli artırılması ve günün gereklerine uygun her türlü ekipman, donanım ve dokümanlarının kullanılması.
Çevre
Toplumun doğaya olan duyarlılığını da geliştirecek, yaşadığımız çevreyi ona zarar verebilecek her türlü etkenden korumamız gerektiği bilinci ile çağdaş ve yasal mevzuata uygun atık yöntemlerini uygulayarak çevre dengesi ve toplum sağlığının korunmasına katkıda bulunmak.